KONST / Litografier / Färglitografi 14632148
nr 1463 2148
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad Pt, daterad 1960, "Aftonbris, Storskärgården". Färglitografi, bildmått: 26x36, yttermått inklusive ram: 46x58 cm
måndag 25 april 2022
kl 18:09:41
25 apr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson